Виховна робота

 

Жуковська Ольга Володимирівна

заступник директора з виховної роботи

Виховна робота в ліцеї

 

Духовна людина завжди розрізнятиме добро і зло, красиве і потворне, вона ніколи не втомиться від пошуків Істини, смислу життя. Джерелом духовності для молодого покоління мають виступати релігія, мораль, наука, мистецтво, культура.

В багатьох дітей, які ростуть у суспільстві зі зміненими орієнтирами майже у всіх галузях, відсутній духовний фундамент, що закладається батьками з раннього дитинства і нерозривно пов’язаний з вихованням згідно норм християнської моралі. Хаотичність, бездуховність, бандитизм, наркоманія – яскраві ознаки нашого часу.

Завдання загальноосвітніх навчальних закладів – не тільки дати учням добрі знання з базових та спеціальних дисциплін, а й підготувати їх до дорослого життя, виховувати їх людяними, емпатійними, пробуджувати в них здатність до співпереживання і співчуття, прагнення допомагати без жодних корисливих мотивів, очищати свою душу і совість, адже хороші оцінки і участь у змаганнях – це не найголовніше в житті дитини.

Сучасне життя потребує особистості здатної зорієнтуватись і не розгубитися в сучасному світі. Підготувати дитину до життя, виховати її турботливою, творчою, національно-свідомою та фізично здоровою – головне завдання педагогічного колективу ліцею. З цією метою через призму форм і методів проводиться робота по вихованню в учнів таких моральних принципів як гуманність, чуйність чесність та відповідальність, розуміння, дотримання та виконання Законів та Конституції України; вивчення історії рідного краю, відродження моральних традицій, звичаїв та обрядів, загартування свого тіла і душі.

Навчально-виховна робота ліцею базується на організації та проведенні заходів, спрямованих на поєднання навчання з національно-патріотичним вихованням, впровадження принципів загальнолюдської моралі та духовності, вдосконалення фізичної та психологічної підготовки, розвиток творчих здібностей, талантів та забезпечення соціального захисту учнів. Важливе місце у виховній роботі займає робота з батьками, профорієнтаційна робота.

На засіданнях педагогічної ради та інструктивно-методичних нарадах протягом навчального року розглядаються всі розділи виховної роботи. Дирекція  закладу контролює співпрацю класних керівників та майстрів в/н з батьками, створення належних умов навчання, виховання та проживання учнів у гуртожитках, роботу з профілактики дитячої безпритульності, алкоголізму, тютюнопаління, СНІДу та наркоманії.

У ліцеї застосовуються різноманітні форми позаурочної діяльності: інформаційно-просвітницькі  та виховні години, диспути, тематичні вечори, інтелектуальні ігри, огляди-конкурси, тренінги, виставки, конференції, екскурсії. Зокрема,  традиційне свято Першого дзвоника та перший урок, літературно-музична композиція „Учителю, перед іменем твоїм дозволь покірно стати на коліна!” , до Дня УПА- „Козацькі забави”, проведено тижні української мови, історії, хімії, вечір відпочинку, присвячений Міжнародному дню студентів „Міс ліцею”, вечір пам’яті жертв голодомору: „Не згасни, свічко Пам’яті” , лекцію „СНІД- проблема людства”, прийнято участь у конкурсі огляді художньо-прикладної творчості „Над Вертепом зірка ясна засіяла”, загальноліцейне свято „Відчиніть Святому Миколаю”, на якому всі учні отримали подарунки від профспілкового комітету, новорічний вечір, який проходив як театралізоване дійство.

В ліцеї також проводиться індивідуальна робота з учнями. На батьківських зборах розглядаються питання навчання і виховання, проходження практики, оздоровлення, попередження злочинності та соціального захисту різних категорій учнів, особливо дітей-сиріт. Протягом 2010-2011 навчального року в ліцеї навчається троє учнів-сиріт. Ці учні знаходяться на повному державному забезпеченні та отримують усі виплати, передбачені законом. На кожну дитину заведено особову справу, де знаходяться документи, які підтверджують статус дитини-сироти та накопичується матеріал педагогічних спостережень. Всі належні виплати протягом терміну навчання та при випуску здійснюються своєчасно. Координацію роботи з учнями – сиротами здійснює заступник директора з виховної роботи.

Значне місце у роботі педагогічного колективу займає роз’яснення учням правових норм нашої держави та Конституції України. Ведеться індивідуально-профілактична робота з учнями, спрямована на профілактику правопорушень та негативних вчинків. Налагоджена тісна співпраця з правоохоронними органами, Службою у справах дітей при Золочівській РДА та іншими соціальними службами. Учнів. Схильних до правопорушень залучено до громадської діяльності та участі у спортивних секціях та гуртках. Створена та функціонує Рада профілактики, де розглядаються питання профілактики негативних вчинків та правопорушень. а також обговорюється поведінка учнів, які порушують правила внутрішнього розпорядку ліцею. Засідання Ради профілактики відбуваються раз на місяць, про що свідчать відповідні протоколи.

В ліцеї для учнів організовано Університет правових знань, до роботи в якому залучаються працівники відділу у справах неповнолітніх, представники міліції, лікарі Університету здоров’я, викладачі. Важливу роль в організації виховання мають батьки, більшість з яких надають допомогу та зацікавлені у такій роботі. Труднощі у виховній роботі створює відсутність в окремих учнів батьків, які практично постійно знаходяться на заробітках. Деякі батьки самоусунулися від виховання своїх дітей та не реагують на зауваження і прохання про співпрацю з педагогічним колективом. Для впливу на таких батьків, які ухиляються від контролю та виховання дітей, використовуються адміністративні чинники.

 Виховна робота в ліцеї здійснюється з максимальним врахуванням способу мислення, характеру, природних задатків та бажань учнів. Кожна дитина відповідно до своїх уподобань має можливість займатися у гуртках технічної творчості, художньої самодіяльності та спортивних секціях, які сприяють розвитку естетичного виховання та творчому розвитку особистості. В ліцеї працюють 7 гуртків (3- гуртки технічної творчості, 2- гуртки художньої самодіяльності, 1-спортивна секція, 1- гурток за інтересами). Керівники гуртків мають відповідну фахову освіту. Облік проведення занять ведеться у відповідних журналах. В гуртках та секціях займаються 147 учнів.

Учасники гуртків художньої самодіяльності ліцею щорічно беруть участь  у обласному огляді-конкурсі художньої самодіяльності „Творчості проміння золоті”. Впродовж кількох років вокальний ансамбль працівників, вокально-інструментальний ансамбль, читці, солісти-вокалісти займали призові місця та відзначались грамотами Управління ПТО.

2008 р.- „Таланти твої, Україно!” – ІІ місце серед професійних ліцеїв міст та районів області (наказ Управління професійно-технічної освіти, координації діяльності вищих навчальних закладів та науки № 185 від 29.05.2008 р.)

2009 р.- участь у конкурсі – огляді „Над Вертепом зірка ясна засіяла” (ІІ місце у трьох номінаціях );

2009 р – ІІ місце у обласному конкурсі технічної та художньо-прикладної творчості навчальних закладів професійної освіти Львівщини у 2008-2009 році (наказ Управління професійно-технічної освіти, координації діяльності вищих навчальних закладів та науки № 217 від 17.06.2009 р.)

2010р –„Творчості проміння золоті” – ІІІ місце серед професійних ліцеїв міст та районів області та І місце в конкурсі авторської пісні та виконавців „Оксамитові барви” (наказ Управління професійно-технічної освіти,    координації діяльності вищих навчальних закладів та науки № 214 від 03.06.2010 р.

Учні ліцею були учасниками і переможцями обласного конкурсу молодих виконавців „Оксамитові барви” та „Золоте крило”. У 2010 році учень Бич Руслан зайняв І місце серед виконавців авторської пісні у номінації „За народно-побутову традиційність”.

У 2009 році ІІ-ге , а у 2010 році ІІІ-тє місце команда ліцею „Вікторія” посіла в обласних територіально-кущових змаганнях з інтелектуальної гри „Брейн ринг”. З метою розвитку духовності та національної свідомості в навчальному закладі щорічно проводяться заходи по вшануванню пам’ятних дат української історії, видатних діячів української держави.

Учні ліцею щорічно приймають участь у виставці – конкурсі „Великодні дзвони”. Творчі успіхи відзначаються грамотами Львівського Державного будинку техніки та Львівського палацу естетичного виховання учнівської молоді.

Активні учасники громадського життя ліцею, переможці конкурсів відзначаються грамотами та преміями. Стимулювання учнів ліцею здійснюється згідно Положення про порядок використання коштів, передбачених на виплату стипендій, для надання матеріальної допомоги та преміювання учнів ПЛ.

 В період навчання учні забезпечуються безкоштовним гуртожитком. Учням, які проживають в гуртожитках створені належні умови проживання, є необхідний інвентар. В гуртожитках з учнями працює вихователь з педагогічною освітою та досвідом роботи. Щомісячно проводиться засідання Ради гуртожитку, де розглядаються питання покращення побутових умов учнів, їх дозвілля та поведінки.

В ліцеї функціонують бібліотека, медичний пункт, завідуючі яких приймають активну участь у навчально-виховному процесі. Бібліотека забезпечує літературою, навчальними посібниками, періодичною пресою учнівський та педагогічний колективи, надає їм систематичну допомогу у навчанні та самоосвіті. Бібліотекар працює згідно з планом, затвердженим заступником директора з НВР. Фонд бібліотеки налічує 25872 примірники,  9645 з яких – підручники та 16227 прим.- художня література.

У бібліотеці постійно діють книжкові виставки, присвячені відомим діячам української історії, видатним датам науки та культури.

Медичне обслуговування у навчальному закладі здійснюється працівниками Поморянської міської лікарні. Оздоровчий пункт знаходиться у приміщенні навчального корпусу, обладнаний необхідним обладнанням та медичними препаратами. Відповідальна за медичне обслуговування – завідуюча медичним пунктом. У гуртожитках створені ізолятори на 3 ліжкомісця , які обладнані необхідними меблями та інвентарем. Працівниками ліцею щорічно проводиться медичний огляд, про що свідчать записи у медичних книжках.

  Значне місце у виховній роботі займає фізичне виховання. Заняття з фізичного виховання та спортивно-масова робота проводиться відповідно до Закону України „Про фізичну культуру і спорт”, цільової комплексної програми „Фізичне виховання – здоров’я нації”, на основі державних тестів та нормативів. За основу береться Типова програма з фізичного виховання для ПТНЗ рекомендована Міністерством освіти та науки України та Положення про організацію фізичного виховання та масового спорту в ПТНЗ України.

            Основні форми роботи:

–                    Урок фізичної культури і здоров’я;

–                    Фізкультурно-оздоровчі заходи в режимі дня;

–                    Оздоровча робота;

–                    Позаурочні заняття в спортивних секціях;

–                    Індивідуальні та самостійні заняття.

Керівником фізвиховання розроблені навчальні плани. Графіки навчального процесу для окремих груп різних курсів. Уся документація з планування  навчального процесу затверджена заступником директора з НВР.

Згідно результатів первинного та поточного медичного огляду для учнів з певними патологіями здоров’я – створені спеціальні медичні групи для занять фізичною культурою (3 медичні групи по курсах).

Для проведення занять обладнаний спортивний зал площею 149.6 кв.м. з відповідним інвентарем: баскетбольні та волейбольні стійки, перекладини та мати, прилади для гімнастики, волейбольний майданчик, стадіон.

Серед навчальних груп  проводяться змагання на першість ліцею з легкоатлетичного кросу, бігу на 100м, 400 м, 500м (дівч.), 800 м (юн.), стрибки у довжину, спортивні ігри та козацькі забави. Переможці змагань нагороджуються грамотами та грошовими преміями.

 

Добавить комментарий

  Globals Profiler (820.13 ms) SQL (41 queries in 40.39 ms) Errors (70, 8!) Toggle Close
$_GET = array (
);

$_POST = array (
);

$_COOKIE = array (
);

$_SESSION = array (
);

$_SERVER = array (
 'SERVER_SOFTWARE' => 'Apache/2.2.15 (CentOS)',
 'REQUEST_URI' => '/vihovna-robota/',
 'PATH' => '/usr/local/bin:/usr/bin:/bin',
 'REDIRECT_HANDLER' => 'php-cgi',
 'REDIRECT_STATUS' => '200',
 'UNIQUE_ID' => 'XMGNg8EAPSYAAA3r9@YAAAAV',
 'HTTP_HOST' => 'pomoryanylitseiy.lviv.ua',
 'HTTP_X_FORWARDED_FOR' => '18.215.159.156',
 'HTTP_X_FORWARDED_PROTO' => 'http',
 'HTTP_X_REAL_IP' => '18.215.159.156',
 'HTTP_CONNECTION' => 'close',
 'HTTP_USER_AGENT' => 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)',
 'HTTP_ACCEPT' => 'text/html,application/xhtml+xml,application/xml;q=0.9,*/*;q=0.8',
 'HTTP_ACCEPT_LANGUAGE' => 'en-US,en;q=0.5',
 'HTTP_IF_MODIFIED_SINCE' => 'Wed, 20 Feb 2019 18:15:14 GMT',
 'HTTP_ACCEPT_ENCODING' => 'gzip',
 'SERVER_SIGNATURE' => '<address>Apache/2.2.15 (CentOS) Server at pomoryanylitseiy.lviv.ua Port 80</address>
',
 'SERVER_NAME' => 'pomoryanylitseiy.lviv.ua',
 'SERVER_ADDR' => '193.0.61.38',
 'SERVER_PORT' => '80',
 'REMOTE_ADDR' => '18.215.159.156',
 'DOCUMENT_ROOT' => '/var/www/cdpomor15598/data/www/pomoryanylitseiy.lviv.ua',
 'SERVER_ADMIN' => 'webmaster@pomoryanylitseiy.lviv.ua',
 'SCRIPT_FILENAME' => '/var/www/cdpomor15598/data/www/pomoryanylitseiy.lviv.ua/index.php',
 'REMOTE_PORT' => '35666',
 'REDIRECT_URL' => '/index.php',
 'GATEWAY_INTERFACE' => 'CGI/1.1',
 'SERVER_PROTOCOL' => 'HTTP/1.0',
 'REQUEST_METHOD' => 'GET',
 'QUERY_STRING' => '',
 'SCRIPT_NAME' => '/index.php',
 'ORIG_SCRIPT_FILENAME' => '/var/www/cdpomor15598/data/php-bin54/php',
 'ORIG_PATH_INFO' => '/index.php',
 'ORIG_PATH_TRANSLATED' => '/var/www/cdpomor15598/data/www/pomoryanylitseiy.lviv.ua/index.php',
 'ORIG_SCRIPT_NAME' => '/php-bin/php',
 'PHP_SELF' => '/index.php',
 'REQUEST_TIME_FLOAT' => 1556188547.1504481,
 'REQUEST_TIME' => 1556188547,
 'argv' => 
 array (
 ),
 'argc' => 0,
);

Profiler Initiaded 0.0000 ms 15158 kB
Profiler Noise 0.0260 ms 15158 kB
Profiler Stopped 820.1349 ms 45949 kB
0.4489 [ms]
SELECT option_value FROM wp_options WHERE option_name = 'feedburner_settings' LIMIT 1;
0.4141 [ms]
SELECT option_value FROM wp_options WHERE option_name = 'plugin_maintenance-mode' LIMIT 1;
1.3630 [ms]
SELECT t.*, tt.* FROM wp_terms AS t INNER JOIN wp_term_taxonomy AS tt ON t.term_id = tt.term_id WHERE tt.taxonomy IN ('nav_menu') AND tt.count > 0
ORDER BY t.name ASC ;
0.4051 [ms]
SELECT option_value FROM wp_options WHERE option_name = 'themify_update_ok_flag' LIMIT 1;
0.4849 [ms]
SELECT option_value FROM wp_options WHERE option_name = '_transient_timeout_2__974818834' LIMIT 1;
0.2770 [ms]
SELECT option_value FROM wp_options WHERE option_name = '_transient_2__974818834' LIMIT 1;
0.1850 [ms]
SELECT option_value FROM wp_options WHERE option_name = 'akismet_comment_nonce' LIMIT 1;
0.9680 [ms]
SHOW FULL COLUMNS FROM `wp_options`;
0.2580 [ms]
UPDATE `wp_options` SET `option_value` = 'f70e0764f712346d3eaa3b5d8f44ac6b' WHERE `option_name` = '_transient_random_seed';
0.2191 [ms]
UPDATE `wp_options` SET `option_value` = '32323a94ec9d781cba41e43f570460cc' WHERE `option_name` = '_transient_random_seed';
0.2170 [ms]
UPDATE `wp_options` SET `option_value` = '563dd29b55c21b1ec1ef760dcf939817' WHERE `option_name` = '_transient_random_seed';
0.2651 [ms]
UPDATE `wp_options` SET `option_value` = '1217a7e5f7c855d3a650ed8a09fe0083' WHERE `option_name` = '_transient_random_seed';
0.1919 [ms]
SELECT option_value FROM wp_options WHERE option_name = 'rtl_standard' LIMIT 1;
0.4950 [ms]

		SELECT ID, post_name, post_parent, post_type
		FROM wp_posts
		WHERE post_name IN ('vihovna-robota')
		AND post_type IN ('page','attachment')
	;
0.6788 [ms]
SELECT * FROM wp_posts WHERE ID = 55 LIMIT 1;
0.3500 [ms]

		SELECT ID, post_name, post_parent, post_type
		FROM wp_posts
		WHERE post_name IN ('vihovna-robota')
		AND post_type IN ('page','attachment')
	;
0.5379 [ms]
SELECT  wp_posts.* FROM wp_posts WHERE 1=1 AND (wp_posts.ID = '55') AND wp_posts.post_type = 'page' ORDER BY wp_posts.post_date DESC ;
0.3319 [ms]
SELECT post_id, meta_key, meta_value FROM wp_postmeta WHERE post_id IN (55) ORDER BY meta_id ASC;
1.2879 [ms]
SELECT t.*, tt.* FROM wp_terms AS t INNER JOIN wp_term_taxonomy AS tt ON tt.term_id = t.term_id INNER JOIN wp_term_relationships AS tr ON
tr.term_taxonomy_id = tt.term_taxonomy_id WHERE tt.taxonomy IN ('post_tag') AND tr.object_id IN (55) ORDER BY t.name ASC;
0.2470 [ms]
SELECT * FROM wp_users WHERE ID = '2';
0.8049 [ms]
SELECT user_id, meta_key, meta_value FROM wp_usermeta WHERE user_id IN (2) ORDER BY umeta_id ASC;
0.2100 [ms]
SELECT option_value FROM wp_options WHERE option_name = 'site_icon' LIMIT 1;
0.4330 [ms]
SELECT * FROM wp_posts WHERE (post_type = 'page' AND post_status = 'publish')  AND post_parent = 55  ORDER BY wp_posts.post_title ASC LIMIT 0,1;
0.4389 [ms]
SELECT tr.object_id FROM wp_term_relationships AS tr INNER JOIN wp_term_taxonomy AS tt ON tr.term_taxonomy_id = tt.term_taxonomy_id WHERE tt.taxonomy
IN ('nav_menu') AND tt.term_id IN ('3') ORDER BY tr.object_id ASC;
1.2281 [ms]
SELECT  wp_posts.* FROM wp_posts WHERE 1=1 AND wp_posts.ID IN
(39,41,42,59,64,71,77,183,504,2379,2404,2405,2406,2407,2408,2409,2651,2689,2698,2718,2724,2736,2745,2752,2758,2761) AND wp_posts.post_type =
'nav_menu_item' AND ((wp_posts.post_status = 'publish')) ORDER BY wp_posts.menu_order ASC ;
4.9679 [ms]
SELECT post_id, meta_key, meta_value FROM wp_postmeta WHERE post_id IN
(504,42,41,2651,2379,2409,2408,2407,2406,2405,2404,39,59,64,183,77,71,2689,2761,2698,2745,2758,2736,2718,2724,2752) ORDER BY meta_id ASC;
3.6540 [ms]
SELECT  wp_posts.* FROM wp_posts WHERE 1=1 AND wp_posts.ID IN
(16,23,2641,2377,2381,2383,2386,2388,2391,2396,29,55,61,182,73,69,2686,2760,2693,2738,2754,2729,2708,2719,2748) AND wp_posts.post_type = 'page' AND
((wp_posts.post_status = 'publish')) ORDER BY wp_posts.post_date DESC ;
7.1142 [ms]
SELECT post_id, meta_key, meta_value FROM wp_postmeta WHERE post_id IN
(2760,2754,2748,2738,2729,2719,2708,2693,2686,2641,2396,2391,2388,2386,2383,2381,2377,182,73,69,61,29,23,16) ORDER BY meta_id ASC;
0.6950 [ms]
SELECT * FROM wp_comments WHERE ( comment_approved = '1' ) AND comment_post_ID = 55 ORDER BY wp_comments.comment_date_gmt ASC,
wp_comments.comment_ID ASC ;
0.5510 [ms]
SELECT  wp_posts.ID FROM wp_posts WHERE 1=1 AND wp_posts.post_type = 'post' AND ((wp_posts.post_status = 'publish')) ORDER BY wp_posts.post_date
DESC LIMIT 0, 5;
0.5791 [ms]
SELECT wp_posts.* FROM wp_posts WHERE ID IN (2813,2808,2798,2790,2786);
1.5781 [ms]
SELECT t.*, tt.*, tr.object_id FROM wp_terms AS t INNER JOIN wp_term_taxonomy AS tt ON tt.term_id = t.term_id INNER JOIN wp_term_relationships AS tr
ON tr.term_taxonomy_id = tt.term_taxonomy_id WHERE tt.taxonomy IN ('category', 'post_tag', 'post_format') AND tr.object_id IN (2786, 2790, 2798, 2808,
2813) ORDER BY t.name ASC;
2.6081 [ms]
SELECT post_id, meta_key, meta_value FROM wp_postmeta WHERE post_id IN (2786,2790,2798,2808,2813) ORDER BY meta_id ASC;
0.3431 [ms]
SELECT * FROM wp_users WHERE ID = '66';
1.0109 [ms]
SELECT user_id, meta_key, meta_value FROM wp_usermeta WHERE user_id IN (66) ORDER BY umeta_id ASC;
1.9290 [ms]
SELECT * FROM wp_comments JOIN wp_posts ON wp_posts.ID = wp_comments.comment_post_ID WHERE ( comment_approved = '1' ) AND wp_posts.post_status IN
('publish') ORDER BY wp_comments.comment_date_gmt DESC LIMIT 5;
0.8450 [ms]
SELECT YEAR(post_date) AS `year`, MONTH(post_date) AS `month`, count(ID) as posts FROM wp_posts WHERE post_type = 'post' AND post_status = 'publish'
GROUP BY YEAR(post_date), MONTH(post_date) ORDER BY post_date DESC ;
0.4239 [ms]
SELECT option_value FROM wp_options WHERE option_name = '_transient_timeout_feed_8e6dff7ff37c03204f5cccc82a4a77b6' LIMIT 1;
0.9041 [ms]
SELECT option_value FROM wp_options WHERE option_name = '_transient_feed_8e6dff7ff37c03204f5cccc82a4a77b6' LIMIT 1;
0.2482 [ms]
SELECT option_value FROM wp_options WHERE option_name = '_transient_timeout_feed_mod_8e6dff7ff37c03204f5cccc82a4a77b6' LIMIT 1;
0.1979 [ms]
SELECT option_value FROM wp_options WHERE option_name = '_transient_feed_mod_8e6dff7ff37c03204f5cccc82a4a77b6' LIMIT 1;
Strict Declaration of M_Ajax::define() should be compatible with C_Base_Module::define($id = 'pope-modul...', $name = 'Pope Modul...', $description = '', $version = '', $uri = '', $author = '', $author_uri = '', $context = false) on line 99 in file /var/www/cdpomor15598/data/www/pomoryanylitseiy.lviv.ua/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/ajax/module.ajax.php
Strict Declaration of M_Attach_To_Post::define() should be compatible with C_Base_Module::define($id = 'pope-modul...', $name = 'Pope Modul...', $description = '', $version = '', $uri = '', $author = '', $author_uri = '', $context = false) on line 425 in file /var/www/cdpomor15598/data/www/pomoryanylitseiy.lviv.ua/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/attach_to_post/module.attach_to_post.php
Strict Declaration of M_Cache::define() should be compatible with C_Base_Module::define($id = 'pope-modul...', $name = 'Pope Modul...', $description = '', $version = '', $uri = '', $author = '', $author_uri = '', $context = false) on line 39 in file /var/www/cdpomor15598/data/www/pomoryanylitseiy.lviv.ua/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/cache/module.cache.php
Strict Declaration of M_DataMapper::define() should be compatible with C_Base_Module::define($id = 'pope-modul...', $name = 'Pope Modul...', $description = '', $version = '', $uri = '', $author = '', $author_uri = '', $context = false) on line 250 in file /var/www/cdpomor15598/data/www/pomoryanylitseiy.lviv.ua/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/datamapper/module.datamapper.php
Strict Declaration of M_Dynamic_Stylesheet::define() should be compatible with C_Base_Module::define($id = 'pope-modul...', $name = 'Pope Modul...', $description = '', $version = '', $uri = '', $author = '', $author_uri = '', $context = false) on line 66 in file /var/www/cdpomor15598/data/www/pomoryanylitseiy.lviv.ua/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/dynamic_stylesheet/module.dynamic_stylesheet.php
Strict Declaration of M_Dynamic_Thumbnails::define() should be compatible with C_Base_Module::define($id = 'pope-modul...', $name = 'Pope Modul...', $description = '', $version = '', $uri = '', $author = '', $author_uri = '', $context = false) on line 65 in file /var/www/cdpomor15598/data/www/pomoryanylitseiy.lviv.ua/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/dynamic_thumbnails/module.dynamic_thumbnails.php
Strict Declaration of M_Frame_Communication::define() should be compatible with C_Base_Module::define($id = 'pope-modul...', $name = 'Pope Modul...', $description = '', $version = '', $uri = '', $author = '', $author_uri = '', $context = false) on line 75 in file /var/www/cdpomor15598/data/www/pomoryanylitseiy.lviv.ua/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/frame_communication/module.frame_communication.php
Strict Declaration of M_Fs::define() should be compatible with C_Base_Module::define($id = 'pope-modul...', $name = 'Pope Modul...', $description = '', $version = '', $uri = '', $author = '', $author_uri = '', $context = false) on line 33 in file /var/www/cdpomor15598/data/www/pomoryanylitseiy.lviv.ua/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/fs/module.fs.php
Strict Declaration of M_I18N::define() should be compatible with C_Base_Module::define($id = 'pope-modul...', $name = 'Pope Modul...', $description = '', $version = '', $uri = '', $author = '', $author_uri = '', $context = false) on line 256 in file /var/www/cdpomor15598/data/www/pomoryanylitseiy.lviv.ua/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/i18n/module.i18n.php
Strict Declaration of M_Lightbox::define() should be compatible with C_Base_Module::define($id = 'pope-modul...', $name = 'Pope Modul...', $description = '', $version = '', $uri = '', $author = '', $author_uri = '', $context = false) on line 55 in file /var/www/cdpomor15598/data/www/pomoryanylitseiy.lviv.ua/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/lightbox/module.lightbox.php
Strict Declaration of M_MVC::define() should be compatible with C_Base_Module::define($id = 'pope-modul...', $name = 'Pope Modul...', $description = '', $version = '', $uri = '', $author = '', $author_uri = '', $context = false) on line 69 in file /var/www/cdpomor15598/data/www/pomoryanylitseiy.lviv.ua/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/mvc/module.mvc.php
Strict Declaration of M_NextGen_AddGallery_Page::define() should be compatible with C_Base_Module::define($id = 'pope-modul...', $name = 'Pope Modul...', $description = '', $version = '', $uri = '', $author = '', $author_uri = '', $context = false) on line 148 in file /var/www/cdpomor15598/data/www/pomoryanylitseiy.lviv.ua/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_addgallery_page/module.nextgen_addgallery_page.php
Strict Declaration of M_NextGen_Admin::define() should be compatible with C_Base_Module::define($id = 'pope-modul...', $name = 'Pope Modul...', $description = '', $version = '', $uri = '', $author = '', $author_uri = '', $context = false) on line 202 in file /var/www/cdpomor15598/data/www/pomoryanylitseiy.lviv.ua/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_admin/module.nextgen_admin.php
Strict Declaration of M_NextGen_Basic_Album::define() should be compatible with C_Base_Module::define($id = 'pope-modul...', $name = 'Pope Modul...', $description = '', $version = '', $uri = '', $author = '', $author_uri = '', $context = false) on line 179 in file /var/www/cdpomor15598/data/www/pomoryanylitseiy.lviv.ua/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_album/module.nextgen_basic_album.php
Strict Declaration of C_NextGen_Basic_Album_Installer::install() should be compatible with C_Gallery_Display_Installer::install($reset = false) on line 203 in file /var/www/cdpomor15598/data/www/pomoryanylitseiy.lviv.ua/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_album/module.nextgen_basic_album.php
Strict Declaration of M_NextGen_Basic_Gallery::define() should be compatible with C_Base_Module::define($id = 'pope-modul...', $name = 'Pope Modul...', $description = '', $version = '', $uri = '', $author = '', $author_uri = '', $context = false) on line 283 in file /var/www/cdpomor15598/data/www/pomoryanylitseiy.lviv.ua/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_gallery/module.nextgen_basic_gallery.php
Strict Declaration of C_NextGen_Basic_Gallery_Installer::install() should be compatible with C_Gallery_Display_Installer::install($reset = false) on line 359 in file /var/www/cdpomor15598/data/www/pomoryanylitseiy.lviv.ua/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_gallery/module.nextgen_basic_gallery.php
Strict Declaration of M_NextGen_Basic_ImageBrowser::define() should be compatible with C_Base_Module::define($id = 'pope-modul...', $name = 'Pope Modul...', $description = '', $version = '', $uri = '', $author = '', $author_uri = '', $context = false) on line 136 in file /var/www/cdpomor15598/data/www/pomoryanylitseiy.lviv.ua/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_imagebrowser/module.nextgen_basic_imagebrowser.php
Strict Declaration of C_NextGen_Basic_ImageBrowser_Installer::install() should be compatible with C_Gallery_Display_Installer::install($reset = false) on line 186 in file /var/www/cdpomor15598/data/www/pomoryanylitseiy.lviv.ua/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_imagebrowser/module.nextgen_basic_imagebrowser.php
Strict Declaration of M_NextGen_Basic_Singlepic::define() should be compatible with C_Base_Module::define($id = 'pope-modul...', $name = 'Pope Modul...', $description = '', $version = '', $uri = '', $author = '', $author_uri = '', $context = false) on line 137 in file /var/www/cdpomor15598/data/www/pomoryanylitseiy.lviv.ua/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_singlepic/module.nextgen_basic_singlepic.php
Strict Declaration of C_NextGen_Basic_SinglePic_Installer::install() should be compatible with C_Gallery_Display_Installer::install($reset = false) on line 153 in file /var/www/cdpomor15598/data/www/pomoryanylitseiy.lviv.ua/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_singlepic/module.nextgen_basic_singlepic.php
Strict Declaration of M_NextGen_Basic_Tagcloud::define() should be compatible with C_Base_Module::define($id = 'pope-modul...', $name = 'Pope Modul...', $description = '', $version = '', $uri = '', $author = '', $author_uri = '', $context = false) on line 156 in file /var/www/cdpomor15598/data/www/pomoryanylitseiy.lviv.ua/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_tagcloud/module.nextgen_basic_tagcloud.php
Strict Declaration of C_NextGen_Basic_Tagcloud_Installer::install() should be compatible with C_Gallery_Display_Installer::install($reset = false) on line 176 in file /var/www/cdpomor15598/data/www/pomoryanylitseiy.lviv.ua/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_tagcloud/module.nextgen_basic_tagcloud.php
Strict Declaration of M_NextGen_Basic_Templates::define() should be compatible with C_Base_Module::define($id = 'pope-modul...', $name = 'Pope Modul...', $description = '', $version = '', $uri = '', $author = '', $author_uri = '', $context = false) on line 49 in file /var/www/cdpomor15598/data/www/pomoryanylitseiy.lviv.ua/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_templates/module.nextgen_basic_templates.php
Strict Declaration of M_NextGen_Data::define() should be compatible with C_Base_Module::define($id = 'pope-modul...', $name = 'Pope Modul...', $description = '', $version = '', $uri = '', $author = '', $author_uri = '', $context = false) on line 121 in file /var/www/cdpomor15598/data/www/pomoryanylitseiy.lviv.ua/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_data/module.nextgen_data.php
Strict Declaration of M_Gallery_Display::define() should be compatible with C_Base_Module::define($id = 'pope-modul...', $name = 'Pope Modul...', $description = '', $version = '', $uri = '', $author = '', $author_uri = '', $context = false) on line 471 in file /var/www/cdpomor15598/data/www/pomoryanylitseiy.lviv.ua/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_gallery_display/module.nextgen_gallery_display.php
Strict Declaration of M_NextGen_Other_Options::define() should be compatible with C_Base_Module::define($id = 'pope-modul...', $name = 'Pope Modul...', $description = '', $version = '', $uri = '', $author = '', $author_uri = '', $context = false) on line 168 in file /var/www/cdpomor15598/data/www/pomoryanylitseiy.lviv.ua/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_other_options/module.nextgen_other_options.php
Strict Declaration of M_NextGen_Pagination::define() should be compatible with C_Base_Module::define($id = 'pope-modul...', $name = 'Pope Modul...', $description = '', $version = '', $uri = '', $author = '', $author_uri = '', $context = false) on line 28 in file /var/www/cdpomor15598/data/www/pomoryanylitseiy.lviv.ua/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_pagination/module.nextgen_pagination.php
Strict Declaration of M_NextGen_Pro_Upgrade::define() should be compatible with C_Base_Module::define($id = 'pope-modul...', $name = 'Pope Modul...', $description = '', $version = '', $uri = '', $author = '', $author_uri = '', $context = false) on line 42 in file /var/www/cdpomor15598/data/www/pomoryanylitseiy.lviv.ua/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_pro_upgrade/module.nextgen_pro_upgrade.php
Strict Declaration of M_NextGen_Settings::define() should be compatible with C_Base_Module::define($id = 'pope-modul...', $name = 'Pope Modul...', $description = '', $version = '', $uri = '', $author = '', $author_uri = '', $context = false) on line 35 in file /var/www/cdpomor15598/data/www/pomoryanylitseiy.lviv.ua/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_settings/module.nextgen_settings.php
Strict Declaration of M_NextGen_XmlRpc::define() should be compatible with C_Base_Module::define($id = 'pope-modul...', $name = 'Pope Modul...', $description = '', $version = '', $uri = '', $author = '', $author_uri = '', $context = false) on line 662 in file /var/www/cdpomor15598/data/www/pomoryanylitseiy.lviv.ua/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_xmlrpc/module.nextgen_xmlrpc.php
Strict Declaration of M_NggLegacy::define() should be compatible with C_Base_Module::define($id = 'pope-modul...', $name = 'Pope Modul...', $description = '', $version = '', $uri = '', $author = '', $author_uri = '', $context = false) on line 49 in file /var/www/cdpomor15598/data/www/pomoryanylitseiy.lviv.ua/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/ngglegacy/module.ngglegacy.php
Strict Declaration of M_Router::define() should be compatible with C_Base_Module::define($id = 'pope-modul...', $name = 'Pope Modul...', $description = '', $version = '', $uri = '', $author = '', $author_uri = '', $context = false) on line 46 in file /var/www/cdpomor15598/data/www/pomoryanylitseiy.lviv.ua/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/router/module.router.php
Strict Declaration of M_Security::define() should be compatible with C_Base_Module::define($id = 'pope-modul...', $name = 'Pope Modul...', $description = '', $version = '', $uri = '', $author = '', $author_uri = '', $context = false) on line 51 in file /var/www/cdpomor15598/data/www/pomoryanylitseiy.lviv.ua/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/security/module.security.php
Strict Declaration of M_Third_Party_Compat::define() should be compatible with C_Base_Module::define($id = 'pope-modul...', $name = 'Pope Modul...', $description = '', $version = '', $uri = '', $author = '', $author_uri = '', $context = false) on line 530 in file /var/www/cdpomor15598/data/www/pomoryanylitseiy.lviv.ua/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/third_party_compat/module.third_party_compat.php
Strict Declaration of M_Validation::define() should be compatible with C_Base_Module::define($id = 'pope-modul...', $name = 'Pope Modul...', $description = '', $version = '', $uri = '', $author = '', $author_uri = '', $context = false) on line 30 in file /var/www/cdpomor15598/data/www/pomoryanylitseiy.lviv.ua/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/validation/module.validation.php
Strict Declaration of M_Widget::define() should be compatible with C_Base_Module::define($id = 'pope-modul...', $name = 'Pope Modul...', $description = '', $version = '', $uri = '', $author = '', $author_uri = '', $context = false) on line 53 in file /var/www/cdpomor15598/data/www/pomoryanylitseiy.lviv.ua/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/widget/module.widget.php
Strict Declaration of M_WordPress_Routing::define() should be compatible with C_Base_Module::define($id = 'pope-modul...', $name = 'Pope Modul...', $description = '', $version = '', $uri = '', $author = '', $author_uri = '', $context = false) on line 80 in file /var/www/cdpomor15598/data/www/pomoryanylitseiy.lviv.ua/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/wordpress_routing/module.wordpress_routing.php
Strict Declaration of M_WPCLI::define() should be compatible with C_Base_Module::define($id = 'pope-modul...', $name = 'Pope Modul...', $description = '', $version = '', $uri = '', $author = '', $author_uri = '', $context = false) on line 32 in file /var/www/cdpomor15598/data/www/pomoryanylitseiy.lviv.ua/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/wpcli/module.wpcli.php
Strict Declaration of P_Photocrati_NextGen::define() should be compatible with C_Base_Product::define($id = 'pope-produ...', $name = 'Pope Produ...', $description = '', $version = '', $uri = '', $author = '', $author_uri = '', $context = false) on line 107 in file /var/www/cdpomor15598/data/www/pomoryanylitseiy.lviv.ua/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/product.photocrati_nextgen.php
Strict Declaration of C_Http_Response_Controller::define() should be compatible with C_Component::define($context = false) on line 25 in file /var/www/cdpomor15598/data/www/pomoryanylitseiy.lviv.ua/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/router/package.module.router.php
Warning include_once(/var/www/cdpomor15598/data/www/pomoryanylitseiy.lviv.ua/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_settings/package.module.nextgen_settings.php): failed to open stream: No such file or directory on line 66 in file /var/www/cdpomor15598/data/www/pomoryanylitseiy.lviv.ua/wp-content/plugins/nextgen-gallery/pope/lib/class.base_module.php
Warning include_once(): Failed opening '/var/www/cdpomor15598/data/www/pomoryanylitseiy.lviv.ua/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_settings/package.module.nextgen_settings.php' for inclusion (include_path='.:/opt/php5.4/lib/php') on line 66 in file /var/www/cdpomor15598/data/www/pomoryanylitseiy.lviv.ua/wp-content/plugins/nextgen-gallery/pope/lib/class.base_module.php
Strict Declaration of C_MVC_View::define() should be compatible with C_Component::define($context = false) on line 461 in file /var/www/cdpomor15598/data/www/pomoryanylitseiy.lviv.ua/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/mvc/package.module.mvc.php
Strict Declaration of C_MVC_View::initialize() should be compatible with C_Component::initialize() on line 461 in file /var/www/cdpomor15598/data/www/pomoryanylitseiy.lviv.ua/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/mvc/package.module.mvc.php
Warning include_once(/var/www/cdpomor15598/data/www/pomoryanylitseiy.lviv.ua/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/ngglegacy/package.module.ngglegacy.php): failed to open stream: No such file or directory on line 66 in file /var/www/cdpomor15598/data/www/pomoryanylitseiy.lviv.ua/wp-content/plugins/nextgen-gallery/pope/lib/class.base_module.php
Warning include_once(): Failed opening '/var/www/cdpomor15598/data/www/pomoryanylitseiy.lviv.ua/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/ngglegacy/package.module.ngglegacy.php' for inclusion (include_path='.:/opt/php5.4/lib/php') on line 66 in file /var/www/cdpomor15598/data/www/pomoryanylitseiy.lviv.ua/wp-content/plugins/nextgen-gallery/pope/lib/class.base_module.php
Strict Declaration of C_Gallery::define() should be compatible with C_DataMapper_Model::define($mapper = NULL, $properties = Array, $context = false) on line 296 in file /var/www/cdpomor15598/data/www/pomoryanylitseiy.lviv.ua/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_data/package.module.nextgen_data.php
Strict Declaration of C_Gallery_Storage::define() should be compatible with C_Component::define($context = false) on line 542 in file /var/www/cdpomor15598/data/www/pomoryanylitseiy.lviv.ua/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_data/package.module.nextgen_data.php
Strict Declaration of C_GalleryStorage_Driver_Base::define() should be compatible with C_Component::define($context = false) on line 1758 in file /var/www/cdpomor15598/data/www/pomoryanylitseiy.lviv.ua/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_data/package.module.nextgen_data.php
Strict Declaration of C_Form::define() should be compatible with C_MVC_Controller::define($context = false) on line 221 in file /var/www/cdpomor15598/data/www/pomoryanylitseiy.lviv.ua/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_admin/package.module.nextgen_admin.php
Strict Declaration of C_Attach_Controller::define() should be compatible with C_NextGen_Admin_Page_Controller::define($context = false) on line 279 in file /var/www/cdpomor15598/data/www/pomoryanylitseiy.lviv.ua/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/attach_to_post/package.module.attach_to_post.php
Notice Undefined index: HTTP_REFERER on line 104 in file /var/www/cdpomor15598/data/www/pomoryanylitseiy.lviv.ua/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/attach_to_post/module.attach_to_post.php
Strict Declaration of C_Settings_Model::__get() should be compatible with & ExtensibleObject::__get($property) on line 675 in file /var/www/cdpomor15598/data/www/pomoryanylitseiy.lviv.ua/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_other_options/package.module.nextgen_other_options.php
Strict Declaration of C_Settings_Model::__set() should be compatible with & ExtensibleObject::__set($property, $value) on line 675 in file /var/www/cdpomor15598/data/www/pomoryanylitseiy.lviv.ua/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_other_options/package.module.nextgen_other_options.php
Warning include_once(/var/www/cdpomor15598/data/www/pomoryanylitseiy.lviv.ua/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_xmlrpc/package.module.nextgen_xmlrpc.php): failed to open stream: No such file or directory on line 66 in file /var/www/cdpomor15598/data/www/pomoryanylitseiy.lviv.ua/wp-content/plugins/nextgen-gallery/pope/lib/class.base_module.php
Warning include_once(): Failed opening '/var/www/cdpomor15598/data/www/pomoryanylitseiy.lviv.ua/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_xmlrpc/package.module.nextgen_xmlrpc.php' for inclusion (include_path='.:/opt/php5.4/lib/php') on line 66 in file /var/www/cdpomor15598/data/www/pomoryanylitseiy.lviv.ua/wp-content/plugins/nextgen-gallery/pope/lib/class.base_module.php
Warning include_once(/var/www/cdpomor15598/data/www/pomoryanylitseiy.lviv.ua/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/wpcli/package.module.wpcli.php): failed to open stream: No such file or directory on line 66 in file /var/www/cdpomor15598/data/www/pomoryanylitseiy.lviv.ua/wp-content/plugins/nextgen-gallery/pope/lib/class.base_module.php
Warning include_once(): Failed opening '/var/www/cdpomor15598/data/www/pomoryanylitseiy.lviv.ua/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/wpcli/package.module.wpcli.php' for inclusion (include_path='.:/opt/php5.4/lib/php') on line 66 in file /var/www/cdpomor15598/data/www/pomoryanylitseiy.lviv.ua/wp-content/plugins/nextgen-gallery/pope/lib/class.base_module.php
Notice Undefined index: cperpage on line 131 in file /var/www/cdpomor15598/data/www/pomoryanylitseiy.lviv.ua/wp-content/themes/itheme2/functions.php
Notice Undefined variable: output on line 201 in file /var/www/cdpomor15598/data/www/pomoryanylitseiy.lviv.ua/wp-content/themes/itheme2/functions.php
Notice Undefined variable: fixed_tags on line 202 in file /var/www/cdpomor15598/data/www/pomoryanylitseiy.lviv.ua/wp-content/themes/itheme2/functions.php
Notice Undefined variable: isshowdots on line 203 in file /var/www/cdpomor15598/data/www/pomoryanylitseiy.lviv.ua/wp-content/themes/itheme2/functions.php
Notice Undefined variable: tag_aditional on line 206 in file /var/www/cdpomor15598/data/www/pomoryanylitseiy.lviv.ua/wp-content/themes/itheme2/functions.php
Notice Undefined variable: tag_aditional on line 209 in file /var/www/cdpomor15598/data/www/pomoryanylitseiy.lviv.ua/wp-content/themes/itheme2/functions.php
Notice Undefined variable: tag_aditional on line 212 in file /var/www/cdpomor15598/data/www/pomoryanylitseiy.lviv.ua/wp-content/themes/itheme2/functions.php
Notice Undefined variable: post on line 221 in file /var/www/cdpomor15598/data/www/pomoryanylitseiy.lviv.ua/wp-content/themes/itheme2/functions.php
Notice Trying to get property of non-object on line 221 in file /var/www/cdpomor15598/data/www/pomoryanylitseiy.lviv.ua/wp-content/themes/itheme2/functions.php
Notice Undefined variable: more_text_link on line 221 in file /var/www/cdpomor15598/data/www/pomoryanylitseiy.lviv.ua/wp-content/themes/itheme2/functions.php
Strict call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, non-static method WP_Feed_Cache::create() should not be called statically on line 215 in file /var/www/cdpomor15598/data/www/pomoryanylitseiy.lviv.ua/wp-includes/SimplePie/Registry.php